Ranking najbardziej przydatnych akcesoriów auto-moto.

Sezon wakacyjny już dawno za nami, ale to nie znaczy, że nie możesz razem z nami poprawić swojego bezpieczeństwa na drodze lub komfortu podróżowania. 

Postawiliśmy przygotować specjalnie dla Was ranking najbardziej przydatnych akcesoriów w podróży.
Oczywiście wszystkie znajdziecie w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do krótkiej lektury :)

Zaczynajmy!

 


1. Wideorejestrator

Absolutny numer jeden na Polskich drogach, bezkonkurencyjnie przydatny w każdej sytuacji. Niektórzy mówią, że to kombatybilny świadek jeżdżący zawsze z Tobą a dodatkowo z niepodważalną reputacją!

Każdy kierujący samochodem doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak wiele niebezpiecznych sytuacji może pojawić się na drodze. A że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia należy liczyć się z tym że wiele kwestii może podlegać dyskusji z innym kierowcą.

Posiadanie kamerki samochodowej skutecznie pozwala rozwikłać wiele spornych kwestii i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Sprawdź nasz polecany wybór w tej kategorii:
https://bit.ly/2ps7qPT

 


2. Uchwyt samochodowy:

Czy wiesz że co czwarty wypadek samochodowy spowodowany jest z powodu użytkowania telefonu podczas jazdy? Pamiętajmy aby tego nie robić. Wielokrotnie jednak telefon służy nam za nawigację. Aby bez większego problemu móc nią sterować nie ograniczając sobie widoczności trasy warto zainwestować w uchwyt samochodowy. 

Sprawdź nasz polecany wybór w tej kategorii:
https://bit.ly/2CLgQOY

 


3. Mata antypoślizgowa

Na pewno nie jest to najbardziej przydatny gadżet w tym rankingu, ale jeśli chodzi o stosunek przydatności do ceny to przebija wszelkie akcesoria nawet w tym rankingu. Ma swoich zwolenników i użytkowników a my sami uważamy, że dodatkowa powierzchnia na desce rozdzielczej, którą można zagospodarować to większa wygoda użytkowania auta a zarazem porządek :)
Pamiętaj, że możesz na niej położyć nie tylko telefon, ale też klucze, drobne na autostradę i inne drobiazgi, które chcesz trzymać pod ręką.|

Sprawdź nasz polecany wybór w tej kategorii:
https://bit.ly/2yv6QWj

 


4. Słuchawka bluetooth

Rozmowy telefoniczne podczas prowadzenia pojazdu są zabronione. Pamiętajmy, że na drogach nie jesteśmy sami a trzymanie telefonu przy uchu stwarza zagrożenie nie tylko dla nas ale także dla innych. Doskonałym rozwiązaniem, kiedy musimy odebrać telefon jest słuchawka bluetooth. Nie tylko pozwoli na komfortowe prowadzenie rozmowy ale też ochroni nas przed nebezpiecznymi zdarzeniami na drodze, a w najlepszym przypadku przed mandatem :)

Sprawdź nasz polecany wybór w tej kategorii:
https://bit.ly/2yrC5BE

 


5. Transmiter FM

Absolutny faworyt wśród posiadaczy BMW e46, Skód Felici oraz innych wehikułów  lat 90-tych. Czemu? Brak wejścia aux często kończy się słuchaniem radia i wakacyjnych hitów z lat młodości Twojego auta. Czas z tym skończyć, podepnij transmiter do gniazdka, komórkę połącz się przez Bluetooth i ciesz się swoją playlistą z Youtube, Spotify lub iTunes!

Sprawdź nasz polecany wybór w tej kategorii:
https://bit.ly/2yTrTkJ