lock_outline Logowanie
assignment_ind Rejestracja

O nas

Teletorium to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych punktów sprzedaży związanych z branżą GSM, która jest obecna na rynku od 2004 roku. Działalność firmy obejmuje sprzedaż i serwis telefonów komórkowych oraz sprzedaż akcesoriów GSM.

Na przełomie ostatnich lat sieć Teletorium bardzo się rozwinęła, inwestując w lokalizacje w największych centrach handlowych, stając się niekwestionowanym liderem na rynku akcesoriów GSM w Polsce.

Od kilku lat jesteśmy obecnie także w Internecie. Nasza oferta to kilkanaście tysięcy produktów pogrupowane w kategorie lifestylowe: akcesoria GSM, automoto, hobby, sport, social media.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Potwierdzają to opinie naszych dotychczasowych Klientów, dzięki którym uzyskujemy wyróżnienia dotyczące wysokiej jakości obsługi klienta.

  Zakupy w teletorium.pl to gwarancja:
 • Doskonałej obsługi
 • Terminowej wysyłki
 • Wygodnych i bezpiecznych zakupów

Działania CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu)

Teletorium to przede wszystkim wspaniali ludzie. Zgrany zespół, który troszczy się o realne potrzeby społeczności, która nas otacza i z którą się identyfikujemy. Nasi pracownicy cechują się ogromną chęcią pomocy płynącą z dobroci serca.

„Być zawsze pod ręką” – nasze hasło przewodnie sprawdza się zarówno w biznesie jak i życiu codziennym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują – dotyczy to Klientów oraz osób wymagających wsparcia. Każdy pomysł jest dla nas ważny, dlatego wielkość akcji nie ma dla nas znaczenia.

  Angażujemy się w najróżniejsze inicjatywy dobroczynne takie jak:
 • Licytacje charytatywne wśród Pracowników (na rzecz Domu Dziecka)
 • Sponsoring turnieju tenisa stołowego w Busku Zdroju (dochód z imprezy przeznaczony na leczenie serduszka małego Sebastianka)
 • Zbiórka zabawek i ubranek dziecięcych (zorganizowana z okazji Dnia Dziecka)
 • Charytatywny Bieg Firmowy Wrocław 2019
 • Przykład idzie z góry, dlatego nawet nasz CEO udziela się w we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach!

  Nie spoczywamy na laurach, dlatego cały czas planujemy kolejne akcje, które krok po kroku pozwolą zmienić nasze otoczenie na lepsze. Nie spoczywamy na laurach, dlatego cały czas planujemy kolejne akcje, które krok po kroku pozwolą zmienić nasze otoczenie na lepsze.