Dzień Dziecka - pomysły na prezent, spraw mu coś wyjątkowego!


Dzień dziecka!

Dzień dziecka tupie coraz głośniej, nie bez powodu, bo zbliża się nieubłaganie. Mamy kilka ostatnich dni Maja i nic na prezent? Całe szczęście dzieciaki wiedzą już doskonale czego chcą albo wystarczy im pokazać odpowiednią drogę. Jeśli jesteście z gatunku tych rodziców co kupują prezenty dla dziecka, ale z założeniem, że gdy pójdą spać to będzie można samemu się pobawić to mamy dla Was kilka fajnych propozycji ;)
 

Drony Forever
odlotowa zabawa - sprawdź

Pierwsza sprawa to określenie czy dziecko jest na tyle duże aby móc operować ostatnio najmodniejszymi gadżetami. Jeśli tak, to warto zastanowić się nad dronem, dzięki któremu dziecko przynajmniej będzie trzymać pada na dworze a nie w domu grając na Playstation. Koszt nowej gry jest taki sam, a założymy się, że dronem pobawi się dłużej a przy okazji Ty też ;) Tu znajdziesz wszystkie nasze modele:

Masz w domu fanów prędkości?
To dobrze się składa, bo mamy cały skład pojazdów w sam raz na tą okazję! Już nie mówimy tu o standardowych elektrycznych hulajnogach, ale też o drifterach i scooterach samobalansujących. Znajdzie się coś ciekawego dla każdego!


Drifter Wheel-e
zabawa przede wszystkim - sprawdź

W przypadku driftera na pewno chcielibyśmy rozwiać kilka wątpliwości. Po pierwsze, zmieści się na nim nawet ktoś ok. 190cm wzrostu i przy dość sporej wadze wciąż będzie się dobrze bawił - naprawdę, przetestowaliśmy! W takim wypadku nie masz o co się martwić gdy znajdzie się w domu jeszcze inny starszy amator dobrej zabawy.


Forever CS-500
Pogromca Xiaomi? - sprawdź

Jeśli chodzi o hulajnogi to to jest dopiero ciekawy temat, w epoce gdy hulajnogi są na każdym rogu wciąż warto mieć swoją własną. W szczególności gdy używasz jej częściej a nie tylko sporadycznie, na przykład jeżdżąc do pracy i jak co poniektórzy podjeżdżasz do swojego biurka praktycznie nie zsiadając z niej - tak, da radę w większości przypadków. ;)
 Chic Pi Max
coś dla miłośników Sci-Fi

Ten typ “jeździdełka” w sumie nie wiemy jak określić, bo skutery samobalansujące choć nie są nowością to wciąż nie można i zaklasyfikować do czegokolwiek konkretnego. Ani to skuter ani rolki, a zasuwa się na nich aż miło. Chłopaki na magazynie sobie chwalą i gdyby nie to, że nasz magazyn ma pięterka to pewnie byśmy byli trzy razy bardziej efektywni niż ekipa Amazona, teraz obecnie jesteśmy tylko dwukrotnie, ale spokojnie, pracujemy nad tym!
 

Smartwatch Forever TripleX GPS SW-600 czarno szary
Triplex
czyli wytrzymały dla niezniszczalnych!

Smartwatche, tak, to jest mój ulubiony temat i mam nadzieję, że Twój również. W ofercie mamy już w sumie kilkanaście  modeli smartwatchy, smart bransoletek i innych cudów, ale w ofercie pojawił się nasz okręt flagowy w postaci Forever SW-600 TripleX, skubany jest dobry, naprawdę. Nazwany prawdopodobnie po kultowej już chyba serii z Vinem Dieslem i Ice Cubem pt. “xXx”. Bawimy się naszym egzemplarzem już od dłuższego czasu i przeżył już chyba wszystko, nasze maratony, testy, podtopienia w tonach kawy i kałużach łez wzruszenia podczas oglądania seriali. Z czystym sumieniem możemy polecić!