lock_outline Logowanie
assignment_ind Rejestracja


BLAUPUNKT Głośnik Bluetooth BT12OUTDOOR
BLAUPUNKT Głośnik Bluetooth BT12OUTDOOR

BLAUPUNKT Głośnik Bluetooth BT12OUTDOOR

[AKGGLBLABLUET010]

Cena: 149,00 / szt.

Producent: Blaupunkt

Dostępność:

poniżej 5

Wysyłka:

24h

Dostawa już od:

Darmowa

Ilość

BLAUPUNKT Głośnik Bluetooth BT12OUTDOOR

[AKGGLBLABLUET010]

Cena: 149,00 / szt.


Producent: Blaupunkt

Dostępność:

poniżej 5

Wysyłka:

24h

Dostawa już od:

Darmowa

Ilość

Opis produktu


Urządzenie posiada wbudowany moduł Bluetooth i obsługuje profil A2DP, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa transmisja plików audio z kompatybilnych urządzeń tj. smartfony czy tablety. Dzięki tej funkcjonalności słuchanie muzyki zgromadzonej w zasobach urządzeń mobilnych stanie się o wiele przyjemniejsze.

 

Oprócz tego, w tylnej części obudowy głośnika znajduje się gniazdo kart microSD, do którego można podłączyć nośniki w standardzie microSD, SDHC i SDXC o maksymalnej pojemności 64GB. Pozwala to na bezpośrednie odtwarzanie pokaźnej ilości plików muzycznych zapisanych w formacie MP3 oraz WMA. Obok slotu kart microSD znajduje się złącze AUX, które można wykorzystać do podłączenia wszelkich zewnętrznych źródeł dźwięku, które nie posiadają modułu Bluetooth – mogą to być na przykład wszelkiego rodzaju przenośne odtwarzacze MP3, ale również komputery stacjonarne, czy starszej generacji laptopy.

 

BT12OUTDOOR posiada również wbudowany tuner FM z możliwością wprowadzenia do pamięci aż 50 stacji radiowych i słuchanie ich zawsze tam, gdzie nadawany jest sygnał radiowy.

Głośnik posiada wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 2 x 5 WRMS, co w połączeniu z dwoma wysokiej jakości skutecznymi przetwornikami i pasywną membraną zlokalizowaną w tylnej części obudowy gwarantują wysoką jakość dźwięku. Urządzenie zasilane jest wewnętrznym akumulatorem o pojemności 4000 mAh, co pozwala na odtwarzanie dźwięku przez około 7 godzin bez konieczności ładowania baterii.

 

W zestawie dołączony jest zarówno przewód stereofoniczny typu jack-jack do wykorzystania podczas podłączania zewnętrznych urządzeń do gniazda AUX oraz przewód USB służący do ładowania akumulatora.
Pomiędzy głośnikami znajduje się diodowy wskaźnik, który w zależności od wybranego źródła świeci się w innym kolorze.

 

Solidna i zwarta konstrukcja w połączeniu z gumowanymi elementami chroniącymi urządzenie przed uszkodzeniem oraz wodoodporna obudowa (spełniająca normę IPX4) sprawiają, że BT12OUTDOOR może być wykorzystywany w bardzo trudnych warunkach pogodowych i być kompanem niejednej przygody w terenie.

Dane techniczne

Waga
1 kg
Kod towaru
AKGGLBLABLUET010
Identyfikator
2170886
Kod producenta
BT12OUTDOOR
Kod EAN
5901750501135
Podatek VAT
23
Kolor
niebieski
Wysokość
75,00 mm
Szerokość
190,00 mm
Producent
Blaupunkt
Czas ładowania
6,00 godz
Czas pracy na akumulatorze
7,00 godz
Pojemność akumulatora
4 000,00 mAh
Całkowita moc wyjściowa
10,00 W
Bluetooth
tak
Głośnik
2 x 5 W
Gwarancja
12,00 miesiąc

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

POLECANE DO TEGO PRODUKTU