lock_outline Logowanie
assignment_ind Rejestracja


Stacje dokujące Apple

W naszej ofercie znajdziesz różne stacje GSM - stacja dokująca do iPhone przeznaczona jest do urządzeń marki Apple, niezależnie od tego, czy mowa o iPodzie, iPadzie czy iPhone. Cena tych urządzeń różni się w zależności od modelu oraz jego parametrów.

Stacje dokujące - poręczne, wygodne i eleganckie

W zależności od modelu możesz spotkać różny kształt tych urządzeń. Wszystkie stacje dokujące, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, mają opcję szybkiego ładowania. Wyróżnia je także nietypowy kolor (m.in. srebrny i złoty) oraz elegancki design i niewielkie rozmiary. Stacja dokująca do telefonu ma także jeszcze jeden duży atut - długi kabel. Niezwykle popularna jest także stacja dokująca Samsung.

Akcesoria GSM

Sprzedajemy także inne akcesoria GSM, takie jak adaptery, głośniki przenośne, karty pamięci, kable GSM czy okulary 3D VR. Wyróżnia nas nie tylko szeroki asortyment i bogata oferta produktów, ale także niska cena naszych produktów i błyskawiczna wysyłka. Nasze produkty posiadają gwarancję. Umożliwiamy zwrot towaru bez podania przyczyny do 30 dni od zakupu.